SCHULZE Powder Machine 600

SCHULZE Powder Machine 600

Proszkarko-żelarka SCHULZE Powder Machine 600 przeznaczona jest do nakładania i żelowania klejem w proszku wydruków wychodzących z drukarki DTF.

Ilość

Cena widoczna po zalogowaniu.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt


SCHULZE Powder Machine 600 przeznaczona jest do nakładania i żelowania klejem w proszku wydruków z drukarki DTF. Składa się z trzech stref: proszkującej, grzewczej (żelującej) i chłodząco-nawijającej. Folia po przejściu przez wszystkie strefy, jest nawijana na rolkę, w  sposób  zapobiegający jej sklejeniu.

Dzięki innowacyjnemu systemowi cyrkulacji proszku DTF MODE, Powder Machine 600 automatycznie dobiera jego ilość bez konieczności kontrolowania lub ręcznego dosypywania. Urządzenie wymaga do pracy około 0,5 kg proszku DTF. Nadmiar proszku jest samoczynnie dozowany na folię, a zamknięta strefa proszkująca gwarantuje, iż proszek nie wydostanie się na zewnątrz maszyny.

Wbudowany jonizator usuwa ładunki elektrostatyczne co zapewnia czystość procesu proszkowania. Zapobiega to przyklejaniu się  proszku i zanieczyszczeń. Dodatkowe wentylatory przyspieszają schładzanie folii.

Stacja przedgrzewcza służy do wstępnego podgrzania farby po wydruku przed wejściem do strefy proszkującej.

Dotykowy wyświetlacz z intuicyjnym menu pozwala na ustawienie parametrów pracy według indywidualnych potrzeb użytkownika. W razie konieczności wyżelowania mniejszych, ręcznie proszkowanych formatek, maszyna może pracować tylko w trybie suszenia DRYER MODE, wówczas strefa proszkująca jest wyłączona. SCHULZE Powder Machine 600 jest wyposażona w odpowiednie zabezpieczenie przeciw przegrzaniu i spaleniu folii w przypadku nagłego zatrzymania druku przez drukarkę DTF.

Urządzenie wyposażono w stolik z zestawem jezdnym ułatwiającym przemieszczanie i pozycjonowanie maszyny względem drukarki DTF.

Dane Techniczne:
Powder Machine 600
wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.) 103 x 185 x 97 cm
wymiary do transportu (szer. x gł. x wys.) 105 x 140 x 115 cm
waga 181 kg
waga do transportu 221 kg
maksymalna szerokość folii 60 cm
napięcie zasilania 200-240V, 50/60 Hz
pobór mocy 3300 W
moc wentylatora 400 m³/h
główny bezpiecznik B16
hałas Maszyna generuje hałas mniejszy niż 70db (A)

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: