Prasa termotransferowa SCHULZE Blue Press 40x50

Prasa termotransferowa SCHULZE Blue Press 40x50

Półautomatyczna prasa do transferu na płaskich powierzchniach z płytą roboczą o wymiarach 40cm x 50cm.

Ilość

Produkt dostępny na zamówienie mailowe.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt


Prasa transferowa SCHULZE Blue Press 40x50, to ekonomiczna wersja prasy XXL, przeznaczona do wydruków na płaskich powierzchniach. Jej lekka konstrukcja pozwala na jej łatwe przenoszenie. Urządzenie wyposażone jest w płytę 40x50 z wcięciem od spodu, co daje możliwość naciągania koszulek. W prasie zastosowano elektroniczne sterowanie temperatury, czasu wgrzewania i automatyczne otwieranie po zakończeniu wgrzewania.


Dodatkowym atutem prasy jest funkcja ECO, która pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Funkcja ECO posiada trzy tryby:

  • "ECO 1" - tryb ekonomiczny jest włączony, prasa po 30 minutach od ostatniego wygrzewania automatycznie obniża temperaturę płyty grzewczej o 50°C, po dalszych 60 min następuje wyłączenie grzałek,
  • "ECO 2" - tryb ekonomiczny jest włączony, prasa po 60 minutach od ostatniego wygrzewania automatycznie obniża temperaturę płyty grzewczej o 50°C, po dalszych 60 min następuje wyłączenie grzałek,
  • "ECO 3" - tryb ekonomiczny jest włączony, prasa po 120 minutach od ostatniego wygrzewania automatycznie obniża temperaturę płyty grzewczej o 50°C, po dalszych 60 min następuje wyłączenie grzałek.

Obniżenie temperatury oraz wyłączenie grzałek sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym. Dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się, czy prasa została wyłączona na koniec dnia. Przyciśnięcie jakiegokolwiek przycisku prasy powoduje ponowne, szybkie rozgrzanie jej do ustalonej temperatury. Funkcja ECO sterowana jest automatycznie, oszczędza energię i zwiększa bezpieczeństwo.

Prasa może być dodatkowo wyposażona w laser pozycjonujący z uchwytem, ułatwiający dopasowanie nadruku.


24 miesiące gwarancji.

Dane Techniczne:
Prasa SCHULZE Blue Press 40x50
wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.) 42 x 76 x 89 cm
wymiary do transportu (szer. x gł. x wys.) 79 x 54 x 51 cm
waga 38 kg
waga do transportu 43 kg
napięcie zasilania 230 VAC
moc 2,4 kW
maks. nacisk 500 kg
zabezpieczenie prądowe 12 A
maks. grubość wgrzewanego materiału 2 cm
zakres temperatur 0 ÷ 220°C
czas wygrzewania 1 sek. - 99 min. 59 sek.
powierzchnia płyt 40 x 50 cm
tryb ECO tak
BPL.055

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: