Separator

Separator

Separator służy do wytrącania osadów stałych z wody. Wykonany jest ze stali kwasoodpornej, posiada 4 komory, odpływ środka myjącego oraz otwór o średnicy 150 mm umożliwiający podłączenie separatora do myjki.

Ilość

Produkt dostępny na zamówienie mailowe.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt


Separator służy do wytrącania osadów stałych z wody. Wykonany jest ze stali kwasoodpornej, posiada 4 komory, odpływ środka myjącego oraz otwór o średnicy 150 mm umożliwiający podłączenie separatora do myjki. Obrotowe kółka umożliwiają bezproblemowy transport. Odpływ wody z separatora podczas transportu uniemożliwia gumowy korek.

W separatorze osadzają się cząsteczki stałe, zawiesiny oraz resztki emulsji. Urządzenie można stosować tylko i wyłącznie w przypadku mycia ramek czystą wodą.Separator oddziela cząsteczki stałe oraz zawiesiny w trzech niezależnych komorach.

Przed odprowadzeniem oczyszczonej wody do kanalizacji należy bezwzględnie sprawdzić czy odprowadzana woda nie zawiera innych środków chemicznych, takich jak oleje i rozpuszczalniki.
Stosując wodę do czyszczenia siatek separator zapewnia osadzanie się wszystkich cząsteczek stałych i resztek emulsji w separatorze. Urządzenie należy regularnie czyścić, a osad znajdujący się w separatorze składować w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Odpady zgromadzone w pojemnikach należy bezwzględnie przekazać do utylizacji zgodnie z programem gospodarki odpadami w firmie.

Dane Techniczne:
Separator
wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.) 102 x 47 x 45 cm
wymiary do transportu (szer. x gł. x wys.) 140 x 62 x 60 cm
waga 20 kg
waga do transportu 45 kg
podłączenie odpływowe 5 cm
podłączenie do myjki 15 cm
MYJ.010

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: